FacebookTwitter

Programma 2019

Vrijdag 28 juni 2019
13.00 uur  Permanence open in gemeentehuis Bladel
14.00 uur  Uitreiken rugnummers (gemeentehuis Bladel)
15.00 uur  Juryvergadering (gemeentehuis Bladel)
16.00 uur  Ploegleidersvergadering (gemeentehuis Bladel)
17.00 uur Volgerscursus in raadszaal van gemeentehuis Bladel o.l.v. wedstrijdleider
17.00 tot 18.02 uur Afsluiten gedeelte vanaf Beatrixlaan - Markt -Sniederslaan tot rotonde bij Bakkerij V. Heeswijk. Dit i.v.m. start 1e etappe 70e Acht van Bladel.
17.25 uur Tekenen junioren presentielijsten op naast het gemeentehuis Bladel: Posthof
  tevens is hier verzetscontrole en opstellen peloton.
17.30 uur Ploegleidersauto's opstellen in Van Dissellaan (vanaf Bakkerij Luigi tot Rabobank)
17.58 uur Geneutraliseerd vertrek vanaf gemeentehuis Bladel.
18.00 uur Officieel vertrek 1e etappe 70e Acht van Bladel ongeveer 500 meter na Bossingel op de Bredasebaan (109,4 km)
18.48 uur Eerste doorkomst bij finish junioren
19.40 uur Tweede doorkomst bij finish junioren
20.35 uur Aankomst 1e etappe 70e Acht van Bladel, Ronddeel 12
20.45 uur Huldiging 10 minuten na finish van de 1e etappe 70e Acht van Bladel
21.30 uur Uitslag beschikbaar
   
Zaterdag 29 juni 2019
LIEROP:  
12.00 uur Afsluiten Hogeweg. In verband met het opbouwen van de start.
11.00 uur Permanence open: Zaal Van Oosterhout, Van Dongenstraat, te Lierop
12.00 uur Ontvangst gasten: Zaal Van Oosterhout, Van Dongenstraat, te Lierop
12.30 uur Juryvergadering 70e Acht van Bladel in zaal Van Oosterhout, Van Dongenstraat, te Lierop
13.00 uur Tekenen prestentielijsten 70e Acht van Bladel op de hoek Hogeweg - Frank Doucettestraat
13.30 uur Start 2e etappe 70e Acht van Bladel voor Junioren (121,6 km) in Lierop
14.00 uur  Afbreken start en openstellen van alle wegen.
BLADEL:  
11.30 uur Afsluiten van plaatselijke parcours te Bladel, i.v.m. inrijden van de Nieuwelingen
12.00 uur Bladel: Juryvergadering afwachtingswedstrijden op het Ronddeel t.h.v. de finish.
12.30 uur Nieuwelingen 41 km (10 ronden) op het Ronddeel in Bladel
13.35 uur Finish nieuwelingen
13.40 uur Huldiging nieuwelingen
14.00 uur  Start 5e KEMPENCUP voor recreanten 41 km (10 ronden) op het Ronddeel te Bladel
15.05 uur Finish 5e KEMPENCUP voor recreanten 
15.10 uur Huldiging 5e KEMPENCUP voor recreanten
   
  VERVOLG PROGRAMMA 2019
   
   
15.28 uur Eerste doorkomst 70e Acht van Bladel voor junioren op het Ronddeel te Bladel
15.43 uur Tweede doorkomst 70e Acht van Bladel voor junioren met derde tussensprint
16.00 uur Derde doorkomst 70e Acht van Bladel voor junioren
16.18 uur Aankomst tweede etappe 70e Acht van Bladel
16.30 uur Huldiging 10 minuten na de finish van de tweede etappe 70e Acht van Bladel
17.30 uur Uitslag beschikbaar in kleine jurywagen in de nabij van de finish op het Ronddeel
   
Zondag 30 juni 2019
08.30 uur Permanence open in kleine jurywagen nabij van de finish, Ronddeel 12
08.30 uur Juryvergadering in jurybus
09:10 uur Tekenen presentielijsten in de nabijheid van de start/finish op het Ronddeel
09:10 uur Opstellen ploegleidersauto's op Postelweg
09.30 uur Start 3e etappe Acht van Bladel 13 ronden (91,0 km)
10.30 uur Juryvergadering afwachtingswedstrijden
10.30 uur Inschrijving Elite-Beloften zonder contract/Amateurs in kleine jurybus nabij start op het Ronddeel
10.15 uur     Eerste doorkomst 3e etappe Acht van Bladel
10.59 uur     Tweede doorkomst 3e etappe Acht van Bladel
11.30 uur Afsluiten van plaatselijke parcours te Bladel, i.v.m. inrijden van de Belofte zonder contract/Amateurs
11.49 uur Aankomst 3e etappe 70e Acht van Bladel
11:55 uur Direct huldiging na de finish van de 3e etappe Junioren
12.30 uur Uitslag derde etappe beschikbaar in kleine jurybus nabij de finish
12.30 uur Start Elite-Beloften zonder contract/Amateurs 82 km (20 ronden)
14.40 uur Finish Elite-Beloften zonder contract/Amateurs
14.45 uur Huldiging Elite-Beloften zonder contract/Amateurs
15.00 uur Start 4e etappe Acht van Bladel - Individuele tijdrit (8,9 km)
  Ploegleidersauto's opstellen Tussen BP station (Postelweg - Mastbos). Ploegleiders komen over de finish en stellen opnieuw op.
16.40 uur Vertrek laatste renner
17.10 uur Huldiging 15 minuten na aankomst laatste renner junioren op erepodium
18.00 uur Uitslag beschikbaar in kleine jurybus nabij finish
HAPERT AanhangwagensMTD Pure WaterInterfoodVAN HOOFSchippers MS