FacebookTwitter

Bestuur TWC Het Snelle Wiel

Naam Positie Telefoon Email
Jurgen van Limpt Voorzitter 0497-388880 voorzitter@hetsnellewiel.nl
Regina Cornelis Secretaris 0497-381509 secretaris@hetsnellewiel.nl
Jos Cornelis Penningmeester 06-53432335 penningmeester@hetsnellewiel.nl
Hans Bogaars Media, Sponsoring & PR 0497-643154 sponsoring@hetsnellewiel.nl
Wilfried Klappe Sportzaken (Jeugd) 06-21563146  
vacant Sportzaken (Senioren) 06-24333254 rennerszaken@hetsnellewiel.nl
  Algemene Zaken   wielerparcours@hetsnellewiel.nl

Overige TWC Het Snelle Wiel

Naam

Positie Telefoon Email
Heidi Coppelmans Ledenadministratie 06-20225621 ledenadministratie@hetsnellewiel.nl
Heidi Coppelmans Kledingbeheer 06-20225621 kledingbeheer@hetsnellewiel.nl
Wilfried Klappe Jeugd – commissie 06-21563146 jeugd@hetsnellewiel.nl
Erika Schoon Jeugd – inschrijving 06-15243226 inschrijvingjeugd@hetsnellewiel.nl
Joost van Deursen Soigneur 040-2854318 soigneur@hetsnellewiel.nl
Sjef Wilting Toerclub 0497-386541 toerclub@hetsnellewiel.nl
Jurgen van Limpt Beheer website 0497-388880 website@hetsnellewiel.nl

 

HAPERT AanhangwagensMTD Pure WaterInterfoodBestronicsKASS aanhangwagens